Kampanyalar
3.VİTES DİŞLİSİ  25/38 3.VİTES DİŞLİSİ 25/38
525.00TL 310.00TL
AKS MİLİ SAĞ AKS MİLİ SAĞ
715.00TL 310.00TL
AKS MİLİ SAĞ AKS MİLİ SAĞ
1,460.00TL 640.00TL
AKS TASIYICI UNO SOL AKS TASIYICI UNO SOL
825.00TL 350.00TL
AKU TASIYICI AKU TASIYICI
0.00TL 0.00TL
ALTERNATOR ARKA KAPAK ALTERNATOR ARKA KAPAK
190.00TL 140.00TL
ALTERNATÖR REGÜLATÖR ALTERNATÖR REGÜLATÖR
676.00TL 410.00TL
AMORTISOR KORUGU AMORTISOR KORUGU
75.00TL 60.00TL
AMORTİSÖR ÜST TAKOZ AMORTİSÖR ÜST TAKOZ
218.00TL 175.00TL
ARKA CAM KRİKOSU ARKA CAM KRİKOSU
1,052.00TL 550.00TL
ARKA CAM KRIKOSU SAG ARKA CAM KRIKOSU SAG
785.00TL 380.00TL
ARKA CAMURLUK KAPLAMA ARKA CAMURLUK KAPLAMA
450.00TL 330.00TL
ARKA CAMURLUK KAPLAMASI ARKA CAMURLUK KAPLAMASI
480.00TL 310.00TL
ARKA CAMURLUK KARTAL ARKA CAMURLUK KARTAL
1,075.00TL 550.00TL
ATALET SENSÖRÜ ATALET SENSÖRÜ
865.00TL 470.00TL
AYNA DIS SAG MAREA AYNA DIS SAG MAREA
245.00TL 210.00TL
AYNA DIS SAG PALİO AYNA DIS SAG PALİO
195.00TL 130.00TL
BAGAJ ALT TRAVERSİ BAGAJ ALT TRAVERSİ
175.00TL 100.00TL
BAGAJ KİLİDİ SİENA BAGAJ KİLİDİ SİENA
223.00TL 110.00TL
BAGAJ TABAN SACI BAGAJ TABAN SACI
650.00TL 390.00TL
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 

Sipariş Ve Teslimat

Alışveriş Sepeti ne işe yarar?
Sitemiz sanal alışveriş sepetinizi herhangi bir süpermarkette kullanılan geleneksel alışveriş sepetlerine benzetebilirsiniz. Sitemizde sanal alışveriş sepetiniz bir ya da birden fazla kategoriden alacağınız ürünleri alışverişiniz sonuçlanana kadar saklar ve tek bir sipariş halinde satın almanızı sağlar.

Alışveriş sistemi nasıl işliyor?
Sitemizde bulunan kategorilerden seçerek alışveriş sepetinize koyduğunuz ürünlere ait bilgiler, kredi kartı bilgileriniz bankanıza ulaşıp onaylanır onaylanmaz online olarak sistemimiz sipariş işlemlerini başlatır. Bankanız tarafından kredi kartınıza onay verildikten hemen sonra, sipariş bilgileriniz uyarınca satın aldığınız ürünler, ilgili kategorilerin tedarik merkezlerinden toplanır ve lojistik merkezinde tek bir gönderi haline getirilir. Daha sonra siparişiniz belirlediğiniz adrese, kimlik belgesi ibrazınız karşılığında teslim edilir.

Aradığım ürünü daha kolay nasıl bulabilirim?
Sitemizde yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak veya aradığınız bir ürünün Sitemizde bulunup bulunmadığını öğrenmek için hızlı veya gelişmiş arama sistemlerini kullanabilirsiniz. Hızlı arama yöntemini kullanarak arama kutucuğuna yazacağınız anahtar sözcük veya tanım ile tüm kategorilerde arama yapabilirsiniz. Örneğin kutucuğa yalnızca "parca" yazdığınızda olasılıkla sizi ilgilendirmeyen birçok ürünü de içeren arama sonucu ile karşılaşacaksınız. Oysa aradığınız bir ısım yazdığınızda çok daha isabetli arama sonuçları gelecektir. Gelişmiş arama yöntemini kullandığınızda, aramanızı bir kategori içinde sınırlayabilir ve belirli bir fiyat aralığında arama yapabilirsiniz. 

Fatura ve teslimat adreslerim farkli olabilir mi?
Evet. Fatura adresiniz kullandığınız kredi kartının kayıtlı olduğu adres ile aynı olmak koşulu ile ürünlerinizin teslimat adresi olarak fatura adresinizden farklı bir adres kullanabilirsiniz.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?
Evet. Sitemizde mağaza ekranlarında gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.

Gelen ürünü iade etmek istersem ne yapmaliyim?
Satın aldığınız ürünleri aksi belirtilmedikçe 7 gün içinde ambalajı ve kullanabilirliği bozulmamış biçimde iade etme hakkına sabipsiniz. Herhangi bir ürünü iade etmek için, teslim tarihinden itibaren en kısa sürede İletişim Merkezinden temas kurarak onay almalısınız. İade onayı aldığınız ürünler iade koşullarına uygun olarak geri gönderilmelidir. Ürün bedeliniz ürünler satıcı firmaya eksiksiz ulaştığında hesabınıza kargo bedeli düsülüp iade edilecektir. World Puan ile yapılan ödemelerde tutar iadesi yapılamayacağından, ancak başka bir ürünle değiştirmek mümkündür.


Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi İletişim Merkezinden e-mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Sürat kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.

Fırmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi(kargo bedeli hariç), ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Nasıl sipariş verebilirim?
Sitemizde yer alan tüm ürünlerin altında  "Sepete Ekle" butonları yer almaktadır. Bu butonları kullanarak bir ürünü tıpkı bir süpermarketteki gibi toplu olarak ödemek üzere alışveriş sepetinize ekler, veya tek bir ürünü hızlı satın almak için doğrudan Ödeme Bilgileri sayfasına ulaşırsınız. Bu sayfada gerekli fatura bilgilerini vererek "Siparişi Tamamla" butonunu tıkladığınızda siparişiniz tamamlanmış olur. 

Satin aldigim ürün hasarli veya yanlis çikarsa ne yapmaliyim?
Kutudan çıkan ürün hasarlı / yanlış ise kargo görevlisine tutanak tutturduktan sonra tarafımıza ulaştırılmak üzere faturası ile birlikte ücretsiz olarak Sürat Kargo görevlisine iade ediniz. 

Siparişim elime ulaşmadı. Ne yapmalıyım?
Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için iletişim bölümündeki yardım istek formunu hemen doldurup bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız mesajınız bize ulaştığı anda sorununuza çözüm getirmek üzere harekete geçecektir. 

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?
Ödeme Bilgileri bölümünde gerekli bilgileri girip "Siparişi Tamam" butonuna bastığınız anda bilgileriniz Sistemimizde ve ilgili banka tarafından kontrol edilir ve siparişiniz otomatik olarak onaylanır. Bu islemden sonra, siparisinizin onaylandigini belirten bir e-mail gönderilir. Ayrıca üyelerimiz "Siparişlerim" fonksiyonunu kullanarak sipariş durumunu takip edebilir ve geçmişteki siparişlerini listeleyebilir. 

Sistemin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?
Sitemizde online alışveriş merkezinde yapılan tüm işlemler ve veri iletimi dünyada geçerli en yüksek güvenlik standartları ile korunduğundan, alışverişiniz sırasında kişisel ve kredi kartı bilgileriniz tamamen güvencededir. Tüm banka ve kredi kartı bilgileriniz internet güvenliği konusunda dünya lideri Comodo ile olan işbirliğimiz sayesinde kötü niyetli girişimlere karşı bütünüyle korunmaktadır. 

Verdiğim siparişin doğruluğunu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişiniz tamamlanarak Sistemimize ulaştığında sunucular tarafından otomatik sipariş konfirmasyon mesajı üyelik profilinizdeki email adresinize ulaşır buna artı olarak müşteri temsilcilerimiz verdiğiniz telefon numarasından size ulaşır ve siparişinizi teyid eder..

Yanıt bulamadığınız sorularınız için..
Eğer aklınızdaki sorulara detaylı yanıtlar almak istiyorsanız 0332 2336352 müşteri hizmetleri telefonuna ulaşabilirsiniz. Biz her türlü sorunlarınıza çözüm esaslı samimiyet ile yaklaşmayı ticari ahlak olarak kabul etmekteyiz.

Ürünlerin garantisi var mıdır? Varsa ne kadar süre için geçerlidir?
Evet. Sitemizde satılan bazı ürünler hariç büyük çoğunluğu belirli bir süre için satıcı firmaların garantisi altındadır. Sitemizden satın alacağınız ürün ve hizmetlere ilişkin garanti koşulları bu ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve her bir ürün tedarikçisi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir. Garanti koşulları hakkında daha detaylı bilgi için mesaj yoluyla bilgi alabilirsiniz 

Ürünlerin teslimat sekilleri arasinda farklilik olabilir mi?
Evet. Alışveriş yaptığınız kategorilerin depolarının bulunduğu il, satın aldığınız ürünlerin cinsi, sipariş üzerine sunulan veya stoksuz satılan ürünler gibi faktörlerden ötürü Sitemiz ürünleri arasında değişen teslimat süreleri ile karşılaşabilirsiniz.